Podívejte se na pestrý seznam oblastí. Až si vyberete tu nejvhodnější pro vás, napište….

 

Untitled

 

Word

Microsoft Word je nejpoužívanější textový editor na světě. 90 % lidí ale neumí využít jeho potenciál. Chcete, aby Word byl vaším dobrým společníkem nebo v lepším případě, aby prováděl úkony za vás?
Tvoříte profesionální dokumenty, odborné texty či příručky? Pak tento typ školení je právě pro vás.

word

Excel

Tento program zvládá precizně tyto 4 oblasti:
Práce s rozsháhlými tabulkami – Jak získat potřebná data, filtrování, vyhledávání dat, řazení, tvorba formulářů.
Analýza dat a jejich rozbor – Kterému obchodníkovi se za minulý měsíc nejvíce dařilo? Ve kterém městě se prodalo nejvíce výrobků značky X? Ve kterém kvartálu byla naše firma nejúspěšnější? Podobnými otázkami se bude zabývat tato sekce. Pokud NAŠÍ analýze navíc dodáme vhodný grafický nádech, máme špičkový přesvědčivý materiál na firemní porady či konference.
Výpočty – Ať už jste ekonomové či technici, výpočty v Excelu představují denní chleba. Pojďme se podívat na zoubek jednoduchým i pokročilým funkcím, které vás budou doprovázet při výpočtech.
Grafy – výsečové, koláčové, spojnicové a spoustu dalších typů. Kdy který z nich použít? Jak správně nastavit graf? Jaké chyby sráží přesvědčivost nebo profesionalitu grafů? Na všechny tyto otázky budeme hledat odpovědi. Některé z těchto odpovědí ,ůžete objevit už nyní v našem článku o grafech.
Vytvořme společně u těchto 4 oblastí konkurenční přednost vaší firmy.

excel

PowerPoint

Jak najít hranici, kdy naše prezentace nebude strohá a zároveň nebude přepálená efekty a animacemi.
Jakou strukturu má přesvědčivá prezentace.
Jak časovat animace a efekty.
Obohatíme prezentaci i o multimediální pozadí.
Naučíme se, jak vytvořit pro publikum podklady k prezentaci jedním kliknutím.
o2

Outlook

Máte několik emailových účtů a brzdí vás, že je musíte jeden po druhém kontrolovat?
Zatěžuje vás velké množství pošty uvnitř vašich poštovních stránek?
Plánujete schůzky s využitím telefonu a diáře?
Máte velké množství úkolů, které musíte složitě plánovat a hlídat?
S Outlookem je toto minulostí! Pojďte tento nástroj pasovat na organizátora vašeho času a správce poštovní komunikace. Vysvětlíme vám, jak na to.

border - New features coming to Outlook on the web 6

OneNote

Představte si blok, do kterého si zapisujete své nápady, myšlenky a obecně jakékoliv poznámky, může se jednat i o nákupní seznam. Pro lepší orientaci si do bloku vlepíte barevné záložky. Vlepené záložky sešitu dodají orientaci a strukturu a rozdělí ho na oddíly.

Přesně takovýto blok můžete užívat v elektronické verzi. A to s neomezeným počtem stránek a oddílů. A pokud jeden blok se vám bude zdát málo, můžete si jich vytvořit více. Speciální blok do práce, do školy, na doma nebo na své nápady. Je jen na vás, jak chcete své poznámky strukturovat.
Představte si, že všechny bloky s poznámkami máte bezpečně uschované na jednom místě. Můžete jimi listovat kdykoliv a odkudkoliv. A pro jejich pohodlnou správu stačí kliknout tlačítkem myši.
Nebo víte co? Přestaňte si to pouze představovat a proměňme to společně v realitu.

Office 365

Jak využít Office naplno?

Co byste řekli tomu, že budete celou firmu ovládat z vašeho mobilního zařízení nebo v lepším případě i z pohodlí vašeho domova. Stačí 1 kliknutí k tomu, aby viděli všichni zápis z vaší firemní porady.
Můžete spolupracovat na analýzách a ostatních datových výstupech vašeho týmu.
A to nejlepší ještě nepadlo – Office vám pomůže organizovat a delegovat úkoly a také vyhledat nejoptimálnější časy pro vaše schůzky.

Windows

Od nasazení systému až po jeho správu, zabezpečení a zálohování. Zdokonalte své dovednosti ve Windows desktop a Windows server.

Soft skills

Můžete mít perfektní analýzu dat.
Můžete mít profesionálně vytvořenou prezentaci z obsahové a grafické stránky.
Ale pokud nepodáte dobrý výkon nebo nezaujmete vaše posluchače, předchozí snaha byla marná!
Pojďme poodhalit tajemství psychologie ovlivňování, rétorické triky a techniky, které ve svých vystoupeních aplikují slavní speakeři.

Grafický design

Průměrný člověk vnímá přibližně tři čtvrtiny informací očima. Vložte do vašich výtvorů silný a pozitivní vizuální nádech. Jak na to vám poradí profesionální grafici s dlouholetou praxí.