Spolupráce se školícími středisky

Jako externí IT lektor učím pro školící střediska:

Kliknutím na logo společnosti přejdete na jejich oficiální web s nabídkou počítačových kurzů…

 

 


Firma ApS Brno s.r.o. byla založena v roce 1990 jako softwarová firma. Postupně se společnost rozrůstala a v roce 1994 bylo založeno školicí centrum IT, následně vznikla divize projekční techniky, později bylo založeno oddělení vývoje informačních systémů ISKaM a oddělení výzkumu a vývoje. Společnost ApS Brno s.r.o. spolupracuje úzce s VUT v Brně, a to především v oblasti školicích aktivit IT a výzkumu a vývoje. ApS Brno s.r.o. se na trhu pohybuje více než 20 let a dosahuje stabilních obratů.

 

 

Společnost NICOM byla založena v roce 1992 v Brně jako ryze česká firma. Od počátku svého působení se společnost zaměřila především na oblast školení, technické podpory a konzultací, kde si postupně po dobu své působnosti vydobyla vysoké renomé především díky kvalitě poskytovaných služeb.

Každý rok se kurzů, školení a seminářů pořádaných firmou NICOM, a.s. zúčastní více než 7500 posluchačů. Tím firma získává cenné zkušenosti a poznatky, které se snaží využít k dalšímu zkvalitnění svých služeb. Při výuce je kladen důraz na získání vyvážených teoretických a praktických dovedností.

 

 

 

Heslem projektu je „Nauč se cokoliv. Kdekoliv.“ Do České Republiky tedy přichází časově efektivní vzdělávání inspirované americkými lektory, které lpí nejen na vysoké kvalitě vzdělávání, ale také na dobrých cenových podmínkách. Samotný projekt má za cíl umožnit získání konkrétního vzdělání a dovedností rychle a pohodlně, ať už jste doma, na cestách, či kdekoliv jinde a máte třeba jen pár minut volnou chvilku. Jelikož kurzy budou o různých tématech, budou i časově rozlišné, a to od krátkých 1 hodinových kurzů až po 30 hodinový kurz programování. Podle toho se samozřejmě liší i jejich cena. Některé kurzy budou zdarma, jiné za stovku a jiné za tisíce.